Z myšlenek slova, ze slov věty a z vět nové myšlenky...

/BENDA DOPORUČUJE/
Navštivte stránky literárního časopisu NUMÉRO UN!
Naleznete tam básně, úvahy, povídky, recenze knih, fotografie a mnoho dalšího...

Říjen 2012

Tak moment!

25. října 2012 v 23:27 | Benda |  Co mi létá hlavou
Dobrý/é {část dne} !
Po dlouhé době k vám opět promlouvám v rouše (co hrozně kouše) ovčím, protože doufám, že si nikdo nevšiml, že se dnes neobjevil nový díl In Progress... Jsem teď v Olomouci, u táty, a mám spoustu věcí, co dělat, a žádný čas. Tento týden budete bohužel o kapitolku ochuzeni... :/
Každo(nahubu)pádně! Chtěl jsem vám ukázat velmi špatnou fotku jednoho naprosto epického lístečku, se kterým jsem se setkal v šalině (v tramvaji) po cestě ze školy. Někdo jej vtipně umístil do takového toho plastového držadla a já jsem ho, samozřejmě, nemohl přehlédnout.
Tadá!
Donutil mě si říct: "Moment! Něco mi tu nehraje! Nepřišel náhodou Ježíš už... um... pár neděl zpátky ? A proč jsou tam blesky ? A proč mám sakra být připraven ?!"
Napadlo mě, že se o něj s vámi musím podělit.
Co na něj říkáte ? Jste připraveni ?

Navyčtenou! :)
Benda z Monia

In Progress, díl 27.

18. října 2012 v 21:51 | Benda |  Co mi slova tvoří
Zdravím vás, přátelé!
Opět píšu až v noci...
Odpoledne jsem se zabýval hloupostmi a pak mi trvalo hrozně dlouho to napsat... Moc mi to nemyslelo...

V mém případě je aktuální "peklo na zemi = škola". Pravděpodobně dostanu za 5 z testu z fyziky, kterej jsem celej chápal.
Dokázal jsem si za tři dny dopsta slovíčka do francouzštiny (protože profesorka prostě chce, abychom si každé slovíčko alespoň jednou napsali) a překvapivě to dělá celkem 32 stran o velikosti A5. Ještě teď mě bolí ruka...

Jinak se mám úplně skvěle. Taychi nezlobí (:D), hlava mi pořád pracuje a okolí se se mnou směje stejně moc, jako vždycky....


27. kapitola In Progress! *davy šílíkvílí*

In Progress, díl 26.

11. října 2012 v 18:30 | Benda |  Co mi slova tvoří
Zdravím vás, přátelé, u dalšího pokračování In Progress!
Dnes jsem, jako poslední dobou každé úterý a čtvrtek, málem umřel během hodiny fyziky s naší psycho profesorkou...
...ale jak je vidno, protože si takřka nikdy nepřednastavuju články, přežil jsem.
Nuže!
Včera jsem na turnaji v mém oblíbeném "sportu" docela skóroval, ačkoliv jsem se na konci neoctl na vítězné pozici.
Byla to pro mě spíše jenom přípravka na sobotu, kdy budu na MNOHEM větším turnaji projevovat maximální snahu o výhru a celkovou dominanci. Už jen to, že je to v Šumperku a abych se tam dostla, musím okolo sedmé hodiny ranní (což je pro mě o víkendu půlnoc) nasedat na vlak.
Uvidíme, jak to dopadne. (čti: Přejte mi štěstí/věřím si/stejně jsem nervózní)

Kdo má nějaké otázky, na které by chtěl slyšet odpověď (a nejlépe takovou, kterou nebudu muset googlit), nechť se zeptá, až dočte kapitolu.
Moment, o čem že to mluvím ?
Jo! O IN PROGRESS!

In Progress, díl 25.

4. října 2012 v 21:42 | Benda |  Co mi slova tvoří
Pány a dámové!
Vítám vás (konečně) u In Progress! Jediné pravidelně vycházející povídky na světě, u které nikdy nevíte, jestli OPRAVDU vyjde, kdy má, a kdy ani její autor neví, co bude dál!
Pokud znáte i nějakou jinou na stejném principu, prosím, zapomeňte na ni (aspoň pro tuto chvíli), nebo si představte, že jsem napsal "jedna ze dvou" popř. více.
Jsem rád, že sjem to napsal. Konečně už můžu psát něco zajímavějšího a zase jsem o krůček blíž k psaní toho dalšího díla. Bude to žůžo. To vám povídám!

Dneska jsem měl chuť zabít naši fyzikářku. Zabránil mi v tom zákon.
Svině.
Dneska jsem byl pěkně samostatný, nakoupil jídlo, šel do města nakoupit zbylé (ne)potřebné učebnice do školy a ještě jsem pomohl se stěhováním a vyvenčil psa.
Dneska jsem pomohl kamarádovi, který byl úplně na dně (po rozchodu) a já jsem si na něj našel (zároveň s psaním IP) čas a trochu ho z toho vytáhl.

Dneska jsem napsal pětadvacátou kapitolu In Progress!