Z myšlenek slova, ze slov věty a z vět nové myšlenky...

/BENDA DOPORUČUJE/
Navštivte stránky literárního časopisu NUMÉRO UN!
Naleznete tam básně, úvahy, povídky, recenze knih, fotografie a mnoho dalšího...

Tarshak von Máslo

20. března 2011 v 19:51 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
*Ohayo!

Přináším vám sem toho slibovaného démona. Je, jak jsem zjistil, míšenec mnoha druhů. Ale toho si jistě všimnete. Jen si nejsem úplně jistý, zda ho popíšu úplně korektně. Však vy si kdyžtak všimnete, že mu píšu jiný charakter, že ? :)
Vy jste šikovní... Určo to poznáte - př ece ho znáte! Takže... Hudba!!
*Supergrass - Going Out
A jedem! *Tarshak von Máslo Uherák II., státník!

*Tarshak je démon, o kterém se neví, kde žil, ale ví se jak žil. Tedy vládl. Byl to panovník, vládce, vůdce, šéf, kápo, kingoš, nebo jakkoli jinak tomu chcete říkat. Byl to panovník asi jako Jan Lucemburský, český král, nebo Karel IV., státník. (Toto je narážka na stolní rodinnou hru Kufr, (o které, pokud něco chcete vydět, "vyguglete" si to) kde je na jedné kartičce napsáno Jan Lucemburský, český král a na druhé Karel IV., státník. Řešili jsme, proč tam též nenapsali český král, nebo u Honzíka nenapsali státník.) Vládl dobře a o svůj lid se staral. Za doby jeho vlády nebyly žádné války a stát se nezadlužoval.
Celá jeho rodina měla černé vlasy a velmi dlouhé obočí (asi jako Kravaví elfové ve světoznámé hře/příběhu Warcraft). A ikdyž to může vypadat dobře, nebylo to vůbec pohodlné. Víte jaké to je, když si lehnete, otočíte se na bok a furt vás nějak tlačí nad očima?! A nejde s tím nic dělat, krom ležení na zádech narovno, což ale není kdovíjak příjemné. Vypadá trochu jako... hm.. jak to nazvat? Ano! Vypadá jako by měl podivnou vážku na obličeji.
Také je velmi specifické, že má oči jako z nějaké průměrné, až podprůměrné mangy, malý nos a velmi tmavé rty.Uši schované za neuspořádanými černými vlasy nejdou ani vidět, tudíž - máte smůlu.
Co se charakteru týče, byl to velmi milý, rozdivočený (ale ne moc) a flegmatický... osoba. Má moc rád zvířata. Kdysi dokonce záchránil pejska, ale moc se o tom nemluví. A když je takto cholerický, občas si zapálí. (Sakra, tohle má být v dalším démonovi! Jak se to sem dostalo ?!) Taky má rád dobrý humor, whiskey a čokoládu. Potrpí si, aby to byla kvalitní Švýcarská hořká rozdělená na čtverečky přesně v 14:00 na jeho stole.
Jeho oblíbená barva je hnědá, a potom žlutá, ale to je úplně jiná třída...
Oblíbené místo je tam, kde je. (Nemůžu specifikovat, můj zdroj to neví)
Post oblíbeného jídla zabírá čokoláda (ale pokud jste si to doteď celé četli, jistě to víte).
A oblíbená váza je z dynastie Ming!
*

(nevšímejte si té černé - je to jen malý tech. prob., který nebudu řešit :P)
*Tak co ? Jste rádi, že zase démoním ? Líbil se vám šlechtic ? Hráli jste Warcraft ? (Máte rádi Blood elfy ?) Myslíte, že kdyby měl kratší obočí, došlo by k válkám ? Můžou jeho oči za jejich ekonomickou situaci ? (radši neodpovídejte :D) Co má umět další démon/jak má vypadat ? Kolik má chobotnice chobotů ? A proč jsou sakra všechny Sněhurky u jednoho trpaslíka ?! Tady se nedá psát! Tak naposled: Přáli byste si od Santy Dědu mráze, nebo Ježíška ?
Mějte se
B-B-B-B-B-B-B-Benda
zzzzzzzzz Mo-Mo-Monia
*Položky označené hvězdičkou jsou povinné
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mňoukla&vymňoukla Mňoukla&vymňoukla | Web | 20. března 2011 v 19:58 | Reagovat

Ano, líbí se nám moc, je krásnej, skvělej.Šlechtici se mi líbili dycky. Nehrály jsme Warcraft (tím myslím mě a Bláznivku), máme rády krvavé elfy, ale ne ty z Craftu. K válkám docází obojobočně. Radši neodpovídáme. Démon má umět děsit a rozesmívat a habaďable, vypadát démonsky. Devět plus jeden do zálohy. Protože šli na vejlet. Dědumrázježíška, bychom si přály.

2 Sikar Sikar | Web | 21. března 2011 v 10:04 | Reagovat

Démoň! Ale nejhoršího démona jsem potkal včera... tvářil se jako čaj...

šlechtic je sympatický oblibou whiskey. Warcraft jsem kdysi hrával dvojku, jinak můj byl vždy Starcraft. k válkám by došlo, někdo by je jistě chtěl prodloužit. neodpovídám. má vypadat jako čaj a umí udělat, že pak celou noc nemůžu usnout. chobotů má 42, v přestupném roce 48. Sněhurky prý šly do stávky. Ježíška!

uf.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama