Z myšlenek slova, ze slov věty a z vět nové myšlenky...

/BENDA DOPORUČUJE/
Navštivte stránky literárního časopisu NUMÉRO UN!
Naleznete tam básně, úvahy, povídky, recenze knih, fotografie a mnoho dalšího...

Tyžlík!

5. prosince 2010 v 20:22 | Benda |  Co mi létá hlavou
'Obré večír!
Byl jsem příjemně překvapen, protože ikdyž jsem to věděl, tak jsem na to zapomněl (jako vždy), že k nám přijde na večeři brácha s jeho budoucí ženou. A též tím, že se fasuje za Mikuláše (ňáká ta čoklit), ale i fasovačka za svátek, kterej mám v úterý (7. -Ambrož/Benjamín ->já jsem ten druhej, Benjamín). Dostal jsem rukavice, jež se mi velmi hodí, teplý ponožky (jako vždy) a krásnýho bílýho gumovýho malýho tyžlíka! Já, jakožto milovník koček, obzvláště těch velkých, jako jsou tygři, jsem byl zasažen na správné místo a musím říct - fakt dobrý! Když jsem přemýšlel nad jménem pro něj, (protože mám tendence si věci pojmenovávat, abych ona jména později zapomněl) první, co mne napadlo bylo katalizátor. Pravděpodobně si říkáte, že jsem magor. Ostatně - kdo by pojmenoval krásného malého gumového bílého tygra Katalizátor ?! Inu, asi jen já.. A proto jsem to tak udělal.
Takže informaci jsem vám předal a.. Katalizátor vám mává a přeje dobrou noc. Čau! (dal bych sem fotku, ale... nemám foťák. :D)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Taychi Taychi | Web | 5. prosince 2010 v 20:34 | Reagovat

Rukavice vládnou světu :D..též jsem dostala rukavice...bleh..kdyby nebyly tak..tak...........vypasený....
katalizátor? To je náhodou super jméno! ^^...K nám čerti nepřišli, báli se, že bych si je tu nechala jako otroky...a co se týče anděla, ten se mě bál, protože bych si vzala jeho svatozář místo lampičky a Mikuláš nechtěl skončit jako plešounek..
K tomu pak máti po dvou hodinách přidala nějaký sladkosti, který jsou totálně nepoživatelný->náhrašky oplatků a čokolád -.-"....
Snad jsi dopad líp ;)

2 Sikar Sikar | Web | 5. prosince 2010 v 21:06 | Reagovat

*6 leguánů, chameleon, drak a jakýsi podivný pták, co tu sedí, mávají nazpět*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama