Z myšlenek slova, ze slov věty a z vět nové myšlenky...

/BENDA DOPORUČUJE/
Navštivte stránky literárního časopisu NUMÉRO UN!
Naleznete tam básně, úvahy, povídky, recenze knih, fotografie a mnoho dalšího...

Pozor! Démonický strom!

16. prosince 2010 v 21:35 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Zdravím vás, -zemšťasné! Připravil sjem pro vás NOVINKU!Budu vám připravovat buď normální démony, nebo démonické ROSLINY! Proto dnešním objektem zájmu bude Mickey "Divnej strom" "Myšák" Mouse!

Je to strom s odpornou démonickou duší, protože na něm neroste nic jiného, než mrtvé myši. Věřte mi - nic voňavého. Strom nasál tuto energii, protože kousek od něj bydlela rodina chovající všelijaké myši, které když umřely, byly pohřbívány je pod něj. A on je časem začal sám tvořit. Proto je tento strom sice častým a nepřehlédnutelným místem pro srazy, ale je také obávaný, podivný a strachem obklopený.
Taky se říká, že v něm je uvězněný nějaký jiný démon, který trávil svůj čas buď na veterině, nebo na hřbitově. Měl rád černou barvu, puzzle a koprovku. Ale to je hloupost. Kdo by věřil tomu, že je ve stromu nějaký démon, viďte ? :D To je absurdní!
Nicméně pokud chcete tento strom najít, nebo alespoň jeho předlohu, tak jděte v Brně-Bystrci na Ečerové nalevo do kopce ke hřišti, protože nad ním je. Kdo nechápe, kde to teda je, má smůlu. Buť to víte hned, nebo to nenajdete. xP
Dnešní krátký, pozde vydaný a celkově pošahaný článek bych ukončil prosbou o poslání inspirace, čili návrhu, jaké vlastnosti, vzhled, nebo třeba jméno má mít příští démon/rostlina a obrázkem tohoto stromu:
Mickey "Divnej strom" "Myšák" Mouse
A teď otázky, na které od vás chci slyšet odpovědi. Líbí se vám nápad s démonickými rostlinami ?  Bojíte se tohoto stromu ? Víte kde je ? Chtěli byste malou, létající vílu, co si dělá ze všeho srandu, nebo hořící prase, který má IQ 180 ?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Taychi Taychi | 16. prosince 2010 v 21:56 | Reagovat

Jáj, ani nevím co bych chtěla, asi to prase D jinak já vím kde ten strom je!

2 Sikar Sikar | Web | 16. prosince 2010 v 23:21 | Reagovat

démonické rostliny kvituji - kamarád kdysi kreslil démonické sedmihlavé stromy. jeden mám ještě někde schovaný. stromu se nebojím, nejsem Durkon z Hůlkového řádu, jenž z nich má panickou hrůzu. kde je? v lese! radši prase...

3 L. L. | Web | 17. prosince 2010 v 18:23 | Reagovat

Nápad s démonickýma rostlinama je parádní =) myši na stromě..to by mě v životě nenapadlo =D =D Stromu se nebojim,protože je ode mne dobrých 300 km =D
Radši bych hořící prase =D =D =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama