Z myšlenek slova, ze slov věty a z vět nové myšlenky...

/BENDA DOPORUČUJE/
Navštivte stránky literárního časopisu NUMÉRO UN!
Naleznete tam básně, úvahy, povídky, recenze knih, fotografie a mnoho dalšího...

Dárek od Sikara, který vám dávám já.

22. prosince 2010 v 21:41 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Te salutó! (zdravím tě!)
Dnešní démon, který přichází trochu pozdě, protože jsem se k tomu nemohl dokopat, byl utvořen podle Sikarova nápadu - rolničkodémona. Když jsem vás žádal o inspiraci, tak mi tento démon na současnou dobu přišel nejvhodnější, proto sem toho frajera dám. Ale to až po tom, co vám řeknu, jak to je vymyšleno.
Sikar mi dal nápad, tedy dal malý dárek mně. Já ho zformoval a zgrafičil dle svého a nyní ho dávám vám. Tedy - Sikar vám dává dáreček, který je malý a mlhavý, ale já jsem ostrá lupa, takže se to zaostří a zvětší!
Přichází démon, na tomto světě viditelný naživo pouze tento den, na papíře či obrazovce kdykoli. Šimon "Rolník" Vánočka, Zjev dvaadvacátý:

 Tento démon je předsedou Unie pro velikost rolniček. On schvaluje, zda vaše rolničky budou, nebo ne. On je upravuje při interdimenzionálních skocích uprostřed času (- vy si ničeho nevšimnete, ale on vám změní celou rolničku). Je vážený, slušný, ale občas i trochu.. krádeživý. Rád totiž krade rolničky a dělá na nich pokusy. Když se vám tedy nějaká ztratí, víte, u koho je. (samozřejmě, že u sousedovic kočky ;) )
Proslul pod přezdívkou Rolník, protože ne, že by byl chudý a pracoval jak se na rolníka sluší, ale přecijen Rolničkář zní hůř a je to delší. Každý démon ho pod tím jménem zná. A ani není divu, že mu tak říkají. Celé jeho tělo je pokryto rolničkami všeho druhu a velikostí. A právě podle jeho rolniček se povolují ty ostatní ve všech světech, dimenzích, časech a vůbec. Z rolniček vychází pouze prsty od poloviny dál, černé, neúštupné oči a ústa skrytá ve stínu.
Jeho zálibami jsou břišní tanec, hraní GO a čtení mangy. U tance je vždy nejsledovanější a nejhlasitější. Rolničky v takovém počtu jsou peklo. Má vysoké IQ, tudíž v GO své soupeře většinou poráží. A co se týče mangy, nejradši má všelijaké akční, dobrodružné a přitom inteligentní. Často pokládaná otázka, tedy oblíbená barva, je u něj okrová a zlatá (rolničky).
Také si rád vyrazí zalyžovat do Porz, což jsou hory někde v galaxii hodně hodně daleko.
Chtěl by se naučit zpívat, ale moc se mu zatím nedaří. Zpod rolniček asi vychází nepřímý, tedy falešný tón. Má rád kuřata na grilu, čokoládová vajíčka a ostružinovou zmrzlinu.
ROFL - Rollničking on floor laudly :D Tady je:
Šimon "Rolník" Vánočka, Zjev dvaadvacátý
Líbí se vám ? Taky by jste si rádi zarollničkovali an zemi ? Myslíte, že vám už někdy rolničky upravil ? Chtěli by jste klíč bez zámku, zámek bez klíče, nebo prázný kanystr od benzínu ?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sikar Sikar | Web | 22. prosince 2010 v 22:00 | Reagovat

Tak ale to je epes rates.... jenom... jak se může věnovat břišnímu tanci, když mu ani nevidím břicho? nebo rád tento tanec sleduje?

rolničkuju.... teď! své rolničky dávám upravovat jen plchům. radši kanystr....ten se hodí.

2 Děda Chloupek z Alfa Centauri Děda Chloupek z Alfa Centauri | Web | 23. prosince 2010 v 15:18 | Reagovat

Asi si zarolničkuju. I když už mě rolničky dost iritujou.
Sem nerudnej dědek Chloupek ale na Alfě u malýho chlupáče sem ti nechal nějakej dárek.. asi démona nebo co. Tak se tam koukni a vyzvedni, když budeš chtít! Já di mrzutit dál.
Hrumpf!

3 Prodej domu bez realitky Prodej domu bez realitky | Web | 23. srpna 2013 v 16:02 | Reagovat

Prodej domu bez realitky se může vrátit http://petr-boubel.blog.cz/1308/prodej-domu-bez-realitky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama