Z myšlenek slova, ze slov věty a z vět nové myšlenky...

/BENDA DOPORUČUJE/
Navštivte stránky literárního časopisu NUMÉRO UN!
Naleznete tam básně, úvahy, povídky, recenze knih, fotografie a mnoho dalšího...

Prosinec 2010

Dárečky! Jééé! *pisklavým hláskem*

25. prosince 2010 v 22:46 | Benda |  Co mi létá hlavou
Čau! Zase vás po krátké přestávce zdravím...
Démona vydám až po tom vánočním, silvestrovském a všelijakém jiném ruchu. Omlouvám se tedy, pokud je potřebujete z nějakého důvodu zdravotního, či jiného.

Chtěl jsem vám ale napsat, že letošní Vánoce byly velmi vydařené. Byl jsem totiž obdařen naprosto úžasnými věcmi. Tou nejimpozantnější z nich je jednoznačně netbook. Dostal jsem jej, ač jsem to nečekal a právě na něm píšu tady toto. Pak nějaká ta trička, papuče, kalendář, ale i knížku Nohavicových básní, encyklopedii o Cimrmanovi, podkovu ja přívěšek na klíče pro štěstí od Taychi a... vrtulníček na dálkové ovládání.
Ano. Je malý, skvělý a těžko ovladatelný. Nejprve nám nešel ovládat, protože nebyl dost nabitý, poté, protože baterky v ovladači byly slabé a nakonec to šlo, jenže protože i tak se s tím blbě zachází, nějak blbě spadl (nebylo to poprvé, ale na pád to má být vybaveno) a upadla mu miniaturní, centimetr ani ne velká,  avšak velmi podstatní součíst, jež spojovala vrtuli horní (nikoli dolní) s takovou věcí nahoře, která by se teoreticky dala nazvati jako.. emm.. závažíčko ? :D
No.. Ať je to cokoli, to, co to spojuje, je někde v pokoji, ale my nemáme ponětí kde. Takže najít černou, centrimetrovou součástku na černo-hnědo-nějakém koberci, nebo kdekoli jinde, bude těžké asi jako... něco, co je hodně hodně těžké, ale je stále malá naděje. (jehla v kupce sena ne, to je.. to nesedí.. :D )

No.. Co bych tak ještě řekl ? Jo! Že zítra jedu na chatu, dke sice budu mít přístuo k netu, ale nenapíšu na Bendamonium ani písmenko. Budu maximálně komentovat a spoilerovat u vašich článků. Takže.. Uvidíme se na Silvestra, zdémoním vás. :D  B-_-Y-_-E-_-!

Dárek od Sikara, který vám dávám já.

22. prosince 2010 v 21:41 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Te salutó! (zdravím tě!)
Dnešní démon, který přichází trochu pozdě, protože jsem se k tomu nemohl dokopat, byl utvořen podle Sikarova nápadu - rolničkodémona. Když jsem vás žádal o inspiraci, tak mi tento démon na současnou dobu přišel nejvhodnější, proto sem toho frajera dám. Ale to až po tom, co vám řeknu, jak to je vymyšleno.
Sikar mi dal nápad, tedy dal malý dárek mně. Já ho zformoval a zgrafičil dle svého a nyní ho dávám vám. Tedy - Sikar vám dává dáreček, který je malý a mlhavý, ale já jsem ostrá lupa, takže se to zaostří a zvětší!
Přichází démon, na tomto světě viditelný naživo pouze tento den, na papíře či obrazovce kdykoli. Šimon "Rolník" Vánočka, Zjev dvaadvacátý:

K(u)řák

20. prosince 2010 v 20:53 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Č-č-č-č-č-č-a-a-a-a-a-u-u-u-u! (6č, 5a a 4u)
Jak se máte, co děláte, čím se živíte, co pijete atd. ? Ne, že byste mi odpověděli, ale to není podstatné...
Já se mám dobře, neboť teď bude dlouho volno a pošlu gympl, studium a úkoly dočasně do... sklepa! (Sikare, máš volno pro jedno středně velké až velké gymnázium ?)
Ale dost keců o nepodstatných věcech (jako je škola) a přejděme k démonům! Tedy.. K démonické rostlině No.2! Keř Křovisko Přízvisko "Čumil" Bum!

(následující text je úmyslně vyplněn mnohými češtinářskými vtipmi <- včetně tohoto)
Tato démonická rostlina nemá stávající předlohu někde na něčem, nebo tak něco. Je to čistě má mysl, narozdíl od Stromu porostlém chcíplýma myšma. Je to ale čistokrevná obluda, která svými (promiň, Taychi) černými očmi čučí na co může, tedy všechny vyrušuje a ničí soukromí a pocit utajení. Pak taky svým rohem bodá lidi do noh a tak se na jejich účet baví a směje se jejich bolesti (o druhý přišel teprve nedávno, když jím bodl známého Kickboxera Phonga Lee Chong Monga). Je to odporný, bezcitný křák. Naštěstí ale nekouří. To by mu totiž mohlo býti osudným.
Je celý zarostlý, nerad se stříhá (a holí). Démonický, nespokojený a zlý výraz je na jeho tváři neustále. Krom spánku. Spí sic jen velmi málokdy, ale když, tak tos tojí za to. Vypadá při tom jako andílek, kterého postihla nějaká nemoc, že má roh. Po třech dnech se zase probudí a tropí všemožné, krom dobra.
Má rád khaki barvu, hamburgery a zvolil by si vílu. (otázka na konci u minulého démona) Což dokazuje, že má rád vtipy o svém okolí, krásu a jemnost. Též má rád moderní architekturu. Jendou ho prý viděli, jak se rozlistil nad obrázekm tančícího domu a jemu podobných. :D
Tady ho máte v nepřikrášlené své podobě:
Keř Křovisko Přízvisko "Čumil" Bum
Jak na vás křovisko působí ? Proč má tak malý nos (který sjem ani nezmínil) ? Osmirukýho zlýho babičku, nebo plyšového negra ? Děkuji za odpovědi a prosím o inspiraci! G-o-o-d-b-y-e!

Vánoce mne zastihly nepřipraveného!

18. prosince 2010 v 23:23 | Benda |  Co mi létá hlavou
Na zdar. Rolničky jsou přezpívány:
Christmas hell, christmas hell, caught me unprepared.
Ale vážně. Dnes nebude démon. :( Byl jsem totiž na pekelných rodinných vánocích v Olomouci. Takže jsem musel strávit několik hodin hluku a nudy. BLEEEEEEEAAAAH! Nesnáším to! Proč jen musím mít rodinu, za kterou musíme jezdit hodinu tam, hodinu zpět jen proto, abychom se viděli, řekli si příběhy, který stejně nikoho nezajímaj, přežrali se a skončili vykvajznutí, vyplajznutí a sežvajknutí.
Ale jak jsem řekl - démon dnes není a nebude ani zítra, protože jsem tak utahanej, mrzutej a protivnej. Nemám ani inspiraci, ač jsem vás o ni žádal již několikrát. Tudíž - vy z vás, koho mí démoni zajímají, musíte mne nějak povzbudit a dát mi nápad, nebo stagnuji. Jsem vyřízenej, vyšťavenej,a le myslím, že když se dobře vyspím, možná mne něco napadne...
Ne, to je blbost!
Opravdu - lidi, obludy, monstróznosti, plši, stvoření, vlci, barbíny, ochlastové, kuřáci (podtrhni hodící se) ! Prosím! Dejte mi nápad na dalšího démona, nebo rostlinu..
Za pomoc děkující,
unavený, vykvajznutý, vyplajznutý a sežvajknutý
Benda

Pozor! Démonický strom!

16. prosince 2010 v 21:35 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Zdravím vás, -zemšťasné! Připravil sjem pro vás NOVINKU!Budu vám připravovat buď normální démony, nebo démonické ROSLINY! Proto dnešním objektem zájmu bude Mickey "Divnej strom" "Myšák" Mouse!

Je to strom s odpornou démonickou duší, protože na něm neroste nic jiného, než mrtvé myši. Věřte mi - nic voňavého. Strom nasál tuto energii, protože kousek od něj bydlela rodina chovající všelijaké myši, které když umřely, byly pohřbívány je pod něj. A on je časem začal sám tvořit. Proto je tento strom sice častým a nepřehlédnutelným místem pro srazy, ale je také obávaný, podivný a strachem obklopený.
Taky se říká, že v něm je uvězněný nějaký jiný démon, který trávil svůj čas buď na veterině, nebo na hřbitově. Měl rád černou barvu, puzzle a koprovku. Ale to je hloupost. Kdo by věřil tomu, že je ve stromu nějaký démon, viďte ? :D To je absurdní!
Nicméně pokud chcete tento strom najít, nebo alespoň jeho předlohu, tak jděte v Brně-Bystrci na Ečerové nalevo do kopce ke hřišti, protože nad ním je. Kdo nechápe, kde to teda je, má smůlu. Buť to víte hned, nebo to nenajdete. xP
Dnešní krátký, pozde vydaný a celkově pošahaný článek bych ukončil prosbou o poslání inspirace, čili návrhu, jaké vlastnosti, vzhled, nebo třeba jméno má mít příští démon/rostlina a obrázkem tohoto stromu:
Mickey "Divnej strom" "Myšák" Mouse
A teď otázky, na které od vás chci slyšet odpovědi. Líbí se vám nápad s démonickými rostlinami ?  Bojíte se tohoto stromu ? Víte kde je ? Chtěli byste malou, létající vílu, co si dělá ze všeho srandu, nebo hořící prase, který má IQ 180 ?

Démon z trochu jiného soudku

14. prosince 2010 v 19:59 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Konbanwa! Doufám, že máte moji démonickou rubriku rádi, protože teď přichází další díl! Dnes vám budu povídat o velmi zajímavém exempláři démona, o osobě hodně ukoukané. Ano. Není upovídaný, ale ukoukaný. Radan Miloslav "Kukuk" Ťuťuk...

Tento chlapec, jehož krev obsahuje démonickou krev, je velmi tichý a neznámý, ale pzorný a všímavý. Je to flegmatik-introvert. Má, krom svých zvířátek neznámého druhu, jen jednoho kamaráda, ale nevaví mu to. S tím se občas baví, ale většinou ho nechává, ať jde sám za osobami, za kterými chce. Nepotřebuje společnost. Stačí mu jen sledovat ostatní. Žije s ostatními, ale není s nimi. Jen je pozoruje a nabírá energii z toho. Raduje se (potichu, niterně), když mají jeho sledované objekty radost, je spolu s nimi smutný a tak dále. Má velké nadání na skládání, komponování a vymýšlení hudby. Vše si ale nechává pro sebe. Nevidí důvod, proč to ukazovat světu. Je to další z těch případů, kdy je toho škoda. Velká škoda.
Je učenlivý, zná zatím tři jazyky a to démonštinu, démonsko-lidskou češtinu (něco jako "čengliš", ale tady je to "če(nenapsatelné znaky)") a lidskou angličtinu. Zajímá se o historii, techniku, biologii a astronomii. Nikdy není ve škole zkoušen, protože ho přehlíží i v třídním seznamu, i na náhodném losu. Je pro ostatní nikým.
Jeho hlava je porostlá krátkými vlasy, z nichž čouhají malé uši. Malá ústa a nos jsou též jakoby neviditelná, když se díváme na jeho obří oči. Oči jako studny, od kterých se odráží existence všeho druhu. Široké obočí nad nimi je tmavé a husté. Stejně jako barva jeho očí - černá a hluboká. Vypadá zmateně a překvapeně, ale ve skutečnosti je klidný a vše vidí.
Jeho rodiče se s ním rádi baví, ale on si povídá, jen když má na to chuť. Prakticky nikdy. Jen velmi zřídka. Stačí mu, že ví, že jsou blízko a že kdyby chtěl, může jít za nimi, může si jít povídat. víc nepotřebuje. Cítí jejich přítomnost.
Má rád bílou a šedou barvu a svá zvířátka, ke kterým asi pořád rozmlouvá a své zážitky a pocity sděluje jim, což ale nevím. Připadá mi to smysluplné. Tady je:
Radan Miloslav "Kukuk" Ťuťuk
Jestliže jste chytili depresi, jste snadno dojmutelní. Jestliže jste s ním měli hluboké pochopení a myslíte si, že je to rozmné, jste pošahaní. Jestliže jste se mu vysmáli, jste hovada. A pokud se na to díváte jako výplod mé mysli, dkyž se nudím a musím prostě něco udělat, jste "normální" (víte co myslím :D ).
A jestli jste dočetli až sem, děkuji vám a přeji hezké dny. Sayonara!
Benda z Monia, démonytvořící magor

Zase démon ?!

12. prosince 2010 v 20:47 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Áááááááááááááááááááááááááááááá(hoj)!
Pomoooc! Je tu obrovská, nebezpečná, pekelně nebezpečná, hnusná a silná zrůda! A míří sem! Utečte do krytů! "Obluda"!

"Obluda" je šílený, zuřivý, velký a hodně silný démon. Vypadá jako kříženec čerta, rovnostranného trojůhelníku, hada, lišky a možná ještě něčeho. Všichni (krom Chucka Norrise) se ho bojí alespoň trochu, protože vás jeho vzhled a síla může naprosto ochromit, což je vaše jasná smrt, pokud je nablízku. V jazyce příšer jemu podobných, jestli se tomu dá říkat jazyk, se mu říká Rrrssssstktt. Ale to není podložené, proto není uvedeno žádné jméno krom pžezdívky, která je plně na místě.
Jeho oči, jež mohou každý pátek zkamenit tři lidi, jsou nelítostné, krvelačné a zabijácké. Taková je i jeho mysl. Přecijen - je to destruktivní démon. Jeho zuby prokousnou téměř cokoli (protože Chuck obsahuje nerozkousnutelné částice). Rohy, které nemají žádné schopnosti, ani účel, jsou sice jen jako designový doplněk, ale i přesto jsou velmi působivé a.. hranaté! Uši tvoří malé trojůhelníky také. Neslyší moc dobře, což ale nepotřebuje. Jeho čich je vyhlášen za druhý nejlepší ve známém vesmíru a proto nepotřebuje ostatní smysly míti nějak excelentní. Silné končetiny, které má čtyři, a jeho ocas jsou též velmi kvalitními bořiči a škodiči všeho v okolí.
Jeho oblíbené barvy byly vyhodnoceny podle barev nejvíce ničených předmětů, tedy modrá a bílá. Mezi činnosti, které má rád patří ničení, zabíjení, vrčení, kousání, dupání, drápání a hraní s vláčky. Nikomu to nepřipadá logické, ale proč by taky mělo ? (Když má hranaté uši a rohy, proč si nemůže hrát s vláčky ?!)
Jako svůj idol by mohl považovat některé jiné ničitele a zabijáky, třeba Darth kohokoli ze Star Wars, Devítiocasou lišku z Naruta, Nicola Bolase z Magic:The Gathering a mnoho dalších. Podle výzkumu, kdyby byl strom, byl by modřín (ang. the larch).
Ach ne! Už se blíží! Sami ho vidíte:
"Obluda"
Tak.. To bychom měli. A teď se naučit na fyziku. BLEEEEH! Obludo, sežer Benešovou! A všechny ostatní fyzikáře taky! :D
Mějte se dobře! Všichni! Čau!
Benda Juráň - Bendamonijský démonolog

Zpráva tvarově atypická

9. prosince 2010 v 20:01 | Benda |  Co mi létá hlavou
Kooniichivaaaaaaaa!
Jak jsem zjistil, na mém Moniu se zabydlili zfetovaní molové, kteří děsí sami sebe a hlídají záhadný pytel, který se objevil po včerejším příchodu Kiume(ho) :D. Myslím, že je v něm tráva. Víte, kterou myslím. Aby se mnou neměli problém, napsal jsem jim krátkou zprávu, napsanou v molím tvaru.

    _________   _________
 Zdravím, mol O vé! Vítejte n
a BendaMoniu. Doufám, že si
        užijete veškerý čas
     a nezapomenete na něj.     
                   / BE \
                  /  ND  \
                    / A \
                   /      \

A nakonec pár věršů:

Ač se molů bojím,
na svých nohách stojím.
Děsí mě jejich vzhled,
chci od nich pryč. Hned!

Bydlet můžou na Moniu, avšak jen do doby,
než si začnou dělat hroby.
Hojte, slono-lido-cokoli-vy! Benda

Démon "nedémon"

8. prosince 2010 v 20:58 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Zdravím!
Dnes jsem se rozhodl, že udělám ojedinělého démona, protože ikdyž má jednu hlavu, na obličeji vše jako lidi, dvě ruce a dvě nohy, tak to není člověk. Tedy.. Alespoň to není ten normální, všední a každodenně viděný člověk. Je to totiž... *do ticha nervózně polkne* Já! Benjamín "Benda" Juráň!

Jedná se o člověka, kterého když vidíte, tak si řeknete: ,,Člověk." nebo ,,Kluk.". Nebo prostě "nekdo". Ale když ho více poznáte, dozvíte se mnoho věcí.
Hned po prvních pár okamžicích si řeknete: To je debil. Magor. Otrava. Slovíčkář.
A bude to pravda. Jsem šílený, tahám se o slova více, než je zdrávo a nedám vám jen tak pokoj. Jsem stále veselý, pokud mi to nic neruší, přátelský a upovídaný. Pokud mne hned nebudete chtít poslat někam, protože jsem magor, tak si mne brzy oblíbíte. Ale je to se mnou strašný. Jsem totiž hrozně zapomnětlivej, takže nespolehlivej, a neumím si přátele moc udržet, protože rád vymýšlím všelijaké fórky, často na úkor právě mých přátel.
Řekl bych, že jsem poměrně inteligentní. No, pablb nejsem, ale druhou teorii relativity, nebo teleport nevymyslím... A také mám záliby v herectví. Často takhle obveseluji své okolí a tím i sebe, že napodobuji někoho jiného, nebo tak něco.
Nejsem hrubý a ani moc silný. Do všeho se pouštím hodně rozvážně, ale když zjistím co a jak, plnou parou se do toho opřu, ať to stojí za to. Často ale věci nedokončím. Jsem celkem netrpělivý a lehko si na něčem udělám závislost a pak se toho nemohu nasytit. Až mi to pak začne vadit, přestanu to dělat (poslouchat, sledovat) a jsem z toho smutný.
Jsem prostě šílenej, v mnohých věcech se nemám rád, ale v jiných zase děkuji všem, co s tím mohou míti co dočinění, že to tak je. Moc rád maluji (teda spíš kreslím), píšu básničky, dělám všelijaké kraviny a hraju ještě větší voloviny. Zbožňuji zelenou barvu, snažím se chránit přírodu, protože je přeci tak krásná a miluji umění, hudbu, kočky, Taychi, kvalitní čtivo, humor a zajímavé myšlenky.
Vypadám jako... hmm.. jak to popsat ? Asi jako.. já. Dlouhé hnědé vlasy, tmavě hnědé oči, velký noc, trochu odstáté uši, obyčejná tlama a na můj věk obyčejná postava. Tady máte hlavu s kloboukem, když se neusmívám:
Benjamín "Benda" Juráň
S démonama si dám pauzu, abych nahromadil nápady, dal vám čas mi něco vymyslet a dal si prostě volno od nějaké "povinnosti". Takže jednu dávku (za dva dny) vynechám. Zatím se mějte skvěle, užívejte si každé chvíle a myslete na to, že jste taky magoři. Máme přecijen něco společného. Jsme lidi (stvoření)... :D Čau!

Klóbrc

7. prosince 2010 v 19:01 | Benda |  Co mi létá hlavou
Čau! Dobrý podvečer ! Cokoli chcete, prostě ahoj!
Píši vám nepříliš zajímavou, nicméně mne těšící zprávu, že jsem dostal k svátku KLOBOUK! Ano! Je krásný, velký a Irský (ne, že by měl nějaký speciální design. Prostě je z Irska :D ). Hold brácha ví, čím potěšit. Budu muset vymyslet něco, čím vám budu moct dodávat fotky. Já z toho pořád prostě nemůžu. Já mám klobouk! Woohoo!
A taky bych vám chtěl připomenout, že mi ještě nikdo nenabídl, abych vložit nějaký jeho/její nápad do mého zítřejšího démona. Já bych rád udělal něco podle vás, ale když to nepůjde, tak nic, no.. Máte ještě čas mi napsat do večera 8.12. Ale to je fu(č)k.
Takže se mějte krásně, dobře se vyspěte a napište. :D BYE!
Váš Benda (s kloboukem) z Monia

Přišel Mikuláš, jak ho neznáte

6. prosince 2010 v 19:02 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Dobré ráno! (ne, nepíši to od rána - jen jsem magor)
Dnes přišel můj, démonický Mikuláš, obsahující prvky, které si vyžádala Agrr (protože jsem jí to nabídl) a platí to i pro vás. Napište mi, jakého chcete démona - jak má vypadat, jaké má mít vlastnosti, trochu obojího, nebo třeba jen jméno... Je mi jedno co, ale když napíšete, potěší to minimálně mne (protože budu mít nějakou inspiraci a budu vědět, že máte zájem o démony) a vás, pokud se vám teda bude líbit. Ale dost už kecání, pojďme na to! Mikuláš "Divňoš" Můrosaj!

Předem varuji: Je  FAAKT  divnej! :D (poznáte-li v něm některého známého, napište to. Budu za ten postřeh rád)
Taaakže.. Mikuláš je od narození něčím specifický. Jsou to jeho rohy. Už jako jednodenní je měl. Později, jak rostl, se, bez žádného úrazu-prostě tak, stala zajímavá věc. Zatímco jeden roh je úplně rovný, druhý se točí kolem něj. Nikdo nechápe proč, ale tak nějak si na to zvykli. Aspoň je originální! Pak též specifické jsou jeho oči. Má je totiž jako nějaký hmyz. Jako... můra... Ano, vskutku. Je to noční můrak a saje poklidný spánek, dobré sny a staré dědečky. To je fakt divný, šílený a pošahaný. Proto, má jako každý správný a šílený záporňák vlasy všemi směry, ale pouze na dvou místech na hlavě, tedy vedle rohů. Pod vlasy má uši, které nejsou nijak zajímavé a proto se o nich nebudeme nadále bavit. Noc, který zakrývá kousek knírku, opět není zajímavý. Zato ten knír! Ten je, panečku, velezajímavý. Říká se totiž, že do něj vkládá ony nasosané sny, spánek a dědečky (ne v celku, jen esence :D ). Ďábelský úsměv, který vyčaroval na tváři, je tak ďábelský, že i ten nejďábelštější ďábel v Ďáblově se ďábelsky zavistivě zamračil.
Krom již zmíněného sosání, je normální, pohodový a sportovního ducha plný. Ráh lozí po horách, hraje tenis a vyjímečně i bowling. Umění ho nezajímá, zato u zvířat by si oblíbence našel mezi ma.. mam.. mamu... hmyzem. Jsou to, nečekaně, mravenci! Obdivuje jejich sílu, schopnost a vůli. Jednou by chtěl být mravencem...
A co se barev týče, nejraději má hnědou, béžovou, černou a pomerančovou. Kukněte:
Mikuláš "Divňoš" Můrosaj
Doufám, že jsem přání Agrr splnil. A teď se loučím s otázkami na vás: Proč si myslíte, že má takovýhle rohy ? Proč má knírek na obou koncích nahoru ? Veverku, nebo růži ? Inspiraci prosím... :D BYE!

Tyžlík!

5. prosince 2010 v 20:22 | Benda |  Co mi létá hlavou
'Obré večír!
Byl jsem příjemně překvapen, protože ikdyž jsem to věděl, tak jsem na to zapomněl (jako vždy), že k nám přijde na večeři brácha s jeho budoucí ženou. A též tím, že se fasuje za Mikuláše (ňáká ta čoklit), ale i fasovačka za svátek, kterej mám v úterý (7. -Ambrož/Benjamín ->já jsem ten druhej, Benjamín). Dostal jsem rukavice, jež se mi velmi hodí, teplý ponožky (jako vždy) a krásnýho bílýho gumovýho malýho tyžlíka! Já, jakožto milovník koček, obzvláště těch velkých, jako jsou tygři, jsem byl zasažen na správné místo a musím říct - fakt dobrý! Když jsem přemýšlel nad jménem pro něj, (protože mám tendence si věci pojmenovávat, abych ona jména později zapomněl) první, co mne napadlo bylo katalizátor. Pravděpodobně si říkáte, že jsem magor. Ostatně - kdo by pojmenoval krásného malého gumového bílého tygra Katalizátor ?! Inu, asi jen já.. A proto jsem to tak udělal.
Takže informaci jsem vám předal a.. Katalizátor vám mává a přeje dobrou noc. Čau! (dal bych sem fotku, ale... nemám foťák. :D)

Dramatický démon!

4. prosince 2010 v 22:27 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Ahoj! Rozhodle jsem se, že udělám Double článek. Bude to totiž standardně o démonovi, ale zároveň to bdue do příběhové abecedy od Taychi !
Příběhová abeceda
Tak tedy pojďme na to!

Dnešním démonem je démon dramatický! A debilně dívající se! Svatoslav "RoHiShEq" Děsotřes!

Drobky duchapřítomnosti sbírá Děsotřes dost dlouho. Je docela dementní, když celou dobu dumá nad dimenzemi, duší a jinými dynamickými tématy. A když se vrátí do reálu, je deprimován změnou okolí, zatímco dumal. Na tváři je dlouhodobě vidět zmatek.
Má dva dlouhá, dolů visící rohy, do nichž si prý ukládá informace a výsledky svých "dumeb". Vyvalené oči v důlcích koukají většinou jen jedním směrem - při přemýšlení nemění pohled. Má drobné uši a divně malé obočí. Též noc je docela drobný. Avšak otevřená, překvapená ústa tvoří dojem, že je dement. Vousy, dobře opečovávané, jsou často prohrabávány jeho rukou, když myslí. Žádné vlasy, nebo jiné druhy pokrývek hlavy, krom rohů, nemá a nenosí.
Též dost času tráví v (D)EMO společnosti na Fuckbucích a jiných bucích. Proto také dostal tak divnou přezdívku. Díru do světa s tím neudělá a to je rád. Je rád nenápadným a neznámým.
Až uvidíme nějaké dílo, knižní, nebo nějaké jiné, od Děsotřasa, křestním Svatoslava, můžete předem počítat s tím, že to bude zajímavé.
Nemá moc rád barvy, ale když si musí vybrat, tak nejčastěji hnědou, občas fialovou. Jako oblíbené místo volí "dumárnu" u něj doma. Tady máte jeho zmatený pohled:
Svatoslav "RohiShEq" Děsotřes
No hurá.. Konečně konec. Nechte mi koment a prosím odpovězte na otázky: Jak by se mohla jmenovat kniha, kterou by napsal ? Proč má vous ? Máte radši kříž, nebo kruh ?

DémonKA!

2. prosince 2010 v 21:51 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Zdáárec!
Dnes vám přináším 1. démonku, takže ženu a také otázku, jestli jste neviděli moji peněženku ? Je taková černá.. Ne ? Tak mi ji ukradli, no.
Ale přejděme tedy k tomu, co vás zajímá a na co čekáte! K dnešnímu hostovi. Je jím slečna Blanka "Te-Tris" Rozštěpačníková! *z publika se ozve něco jako "tlesk tlesk"*

Je to poměrně pohledná mladá dáma, která je známá po celém světě tím, že nejen vypadá jako nepoužitelný dílek tetrisu, ale i tím, že je mistryní světa v tetrisu! Použila na to svůj démonický talent a je ráda, že ho zužitkovala takhle. Tetris začala hrát, když jí byly dva měsíce (u démonů nic zlváštního - mají to věkově trušku jinak, než lidi) a tak, když nastalo období výběru talentu, šla do toho! Nyní je to oblíbená, stále veselá, milá osoba.
Neskrývá žádné špatné pocity - když se naskytnou, odstraní je co nejjednodušší cestou, aby byla zase veselá. Je to vzácný druh démona - neškodící. Krom protivníkům v tetrisovým zápasech, tzv. Tethmatch (nebo deathmatch ? :D ), samozřejmě... Je vzorem mnoha pubertálních démonek, které se, ve snaze být jako ona, také utkávají v tetris soubojích, o kterých toho moc nevím, protože nejsou přeložena z démonštiny a i tak je to prý fakt peklo.
Části obličeje má rozložené tak, jak by to asi nejrozuměji bylo možné přirovnat ke člověku, když by byl ve formě dílku, jako ona. Pihy, středně dlouhé černé vlasy, téměř věčný úsměv. To je ona.
Krom tetrisu miluje želvy, západy slunce pozorované z jejího skromného, tetrisově laděného, příbytku. Růžová, okrová a "bledě hráškově fialová" (to vymyslel jeden můj... známý) jsou jejími nejoblíbenějšími barvami, jako snad každé holky v jejím věku.
Přítele zatím nemá, čemuž se nejedna osoba diví, protože tetrisových fandů je mnoho a řekněte, nebrali by jste ji ?
Blanka "Te-Tris" Rozštěpačníková
Loučím se, jdu spát. Neche mi koment a řekněte mi: Co si o ní myslíte ? Máte rádi Tetris ? Chtěli by jste mamuta nebo žábu ?