Z myšlenek slova, ze slov věty a z vět nové myšlenky...

/BENDA DOPORUČUJE/
Navštivte stránky literárního časopisu NUMÉRO UN!
Naleznete tam básně, úvahy, povídky, recenze knih, fotografie a mnoho dalšího...

Druhé dvojvydání démonů!

22. listopadu 2010 v 17:25 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Zdravím vás všechny!
Sice jsem u zubaře přišel u dva zuby, ale to nemění nic na tom, že vám zde naservíruji vaši dávku démonů..! :D Užijte si je - oba jsou ze skupiny vzdušných. Jsou velmi vyjímeční a podivní. Principielně fungují tak, že vzduch a jakýsi kouzlo drží nějaký jiný materiál létající pohromadě.
Začněme tedy s... (pozor, překvapení!) S Fiuuffem "Chlupem" Větrákem Rukopisem !

(Předem říkám - nemá to nic společného s Chlupatým stvořením! Chlupy nemá jen on, tak si to nespojujte.. Děkuji..)

Je to démon tvořený vzduchem a chlupy... Je velmi smutný, protože zrovna chlupy neposkytují žádnou velkou výhodu a ostatním připadají nezajímavé, v mnoha případech i nechutné. Ano, je to nepříjemné někudy jít, když se kolem vás mihne obrovský chomáč chlupů. Ale s tím se musíme vyrovnat. Fiuuff se jako jediný chlupáč mužského pohlaví narodil Větrákovým Rokupisovým. Jeho sestry i rodiče jsou milí a nečiní téměř žádné zlo. Všichni mají malé černé oči, ale u jeho sester jsou většinou veselejší. On, jako jeden z mála chlupatých, má dva zuby vyčuhující ven. Připadá si sice trochu jako filmová hvězda, ale to mu pocit radosti nepřidá...
Zajímá se o karetní triky a rád fotí lidi, nebo ostatní démony. Má spoustu povedených fotek, ale stydí se za ně. Takže se vlastně sám zavírá možnosti být veselý.. Smutné, viďte ? Autofoto:
Fiuuff "Chlup" Větrák Rukopis
No.. To byl náš smutný Chlup a teď přichází vodo-vzduchovec! Je z královského rodu a proto má tak strašně dlouhý jméno... Tadeáš Michal Josef "Whoman" Novotný I. !

Jedná se o vzhledem proměnlivého démona, protože voda stále teče a části obličeje přenáší jinam... (Na níže uvedené fotografii je zrovna v době, kdy to vypadá, že má vše přibližně podobně jako lidi) Je to veselý, slušně vychovaný šlechtic - následník démonického trůnu.  Jeho zájmy jsou všech směrů. Má malířský, hudební, ale i básnický talent. Je to opravdu šťastlivec... Přátel má mnoho, ikdyž není jisté, jestli pouze proto, že je šlechtic, nebo i proto, že je něčím zajímavý. Má manželku, kterou zde ale nebudeme jmenovat. Je s ní šťastný a mají spolu naplánovaných mnoho věcí. Od společných obrazů, přes vládnutí, až po malé potůčky Novotné...  Zde máte již zmíněnou fotku v jeho "lidském období":
Tadeáš Michal Josef Whoman" Novotný I.

Tak co říkáte na dnešní větrovky ? Zaujali vás ? Čím ?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Taychi Taychi | Web | 22. listopadu 2010 v 18:46 | Reagovat

Jéé, Novotný je super x3...

2 Benda z Monia Benda z Monia | Web | 22. listopadu 2010 v 19:00 | Reagovat

[1]: Říká se, že se vždy přihrne jako rychlá voda... Nevím proč... xD

3 Sikar Sikar | Web | 22. listopadu 2010 v 19:51 | Reagovat

Novotný mi svojí podstatou dost přípomíná měňavce Oda... jen ten když se ztekutnil, tak vypadal trochu jako med.

Chlupatec by mi byl podezřelý, že je to převlečený plch

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama