Z myšlenek slova, ze slov věty a z vět nové myšlenky...

/BENDA DOPORUČUJE/
Navštivte stránky literárního časopisu NUMÉRO UN!
Naleznete tam básně, úvahy, povídky, recenze knih, fotografie a mnoho dalšího...

Listopad 2010

Červ ?!

30. listopadu 2010 v 21:30 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Bojíte se červů ? Ne ? Ani když mají rohy ? :D
Čauec lidi..! Dnešní démoni, nebo spíš démon, je ovlivněn blížícím se Gastoněm od Malého Chlupatého .
Takže jistě už chápete i titulek.. :D A tady o něm něco máte. O Ondřeji "Čučáku" Čer(t/v)orohovi.

Je to červ. To mnoho vysvětluje. Ovšem úplně normální červ to nejni. Je to démonický červ. Má tři oči, dva velké černé rohy a předkus! Je to opravdu ohavnost sama.
Je nesympatický, protivný, antidiscipliránrí, agresivní a hlasitě se smějící. Ač inteligentní. To se musí nechat. Je nejchytřejší ze všech na červí univerzite v Červ Yorku. Má jen dva přátele, ale navadí mu to ani v nejmenším. Nejvíce času totiž tráví ve svém hlínovém doupěti pod zemí. Kuje tam pikle se svými dvěma spiklenci a kdo ví co ještě... Pokud ho zastihnete, tak se modlete, aby jste mu něco neudělali. Je strašně malý (i na červa)!
Říká se, že rád píše pohádky na dobrou noc a plete, ale to není jistě podložené. Můžete mu, po chycení, dát ultimátum - ať vám něco uplete. Pokud nesplní, buť opravdu neplete, nebo na to zapomněl, nebo to prostě nechtěl dělat! Tím jsem vyjádřil asi vše. Možná ještě "melody of his heart", tedy jeho oblíbenou hudbu. Bude tím asi každá hitovka Kabátců, Hanny Zmotaný  a Motorhat! Nejsou to vůbec známé kapely, ale ON je úplně žere. Tady tu obludku máte:
Ondřej "Čučák" Čer(t/v)oroh
Tím pro dnešek uzavírám bloging. Pouze zde nechávám výzvu pro vás ostatní blogery, aby jste mne kontaktovali, kdo máte zájem, přes mail. Tu: benjaminjuran@seznam.cz BYE!

Nindžááá!

28. listopadu 2010 v 20:12 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Salutó puellae feminae puerí viríque ! (zdravím dívky, ženy, chlapci a páni)
Jak vidíte, studuji latinu, ale i podle titulku článku vidíte, že se dívám na nějaké ninja-anime. Je to mnoho lidmi nenáviděný, ale zase druhou stranou oblíbený Naruto. (Kdo jej nemá rád, nechť prosím tomu v komentářích, nebo v hodnocení mé osobnosti nepřikládá důraz...) Teď již ale k démonu samotnému. Dnes se mi k tomu moc nechtělo, ale vím, že někteří na to čekáte, tak jsem se odhodlal a dám vám ho sem! Je jím démon z Japonska, jménem Takishiro "Nindžá" Kabilo Yontoranki .

Všichni si myslí, že je to pouhý člověk, ninja. Ovšem za jeho sílou a schopnostmi se skrývá démonický talent. Celá jeho rodina byli a jsou ninjové taktéž. Ovládá všechny zbraně, které mu jsou dostupné. Je podlý, bezcitný a krutý. Nemá mnoho přátel, vlastně žádné - jen kolegy. Oni věci jako přátelství nemají. Pouze by to zhoršovalo jejich práci a to si nemohou dovolit. Má dlouhé, vždy přivřeneé oči s ostrým, chladným pohledem. Zbytek tváře nechává vždy zakrytou, což je jak kvůli neznámosti identity, ale i proto, že je ošklivý jako _____. (doplňte sami)
Krom ninjování je to expert na vodní lyžování, tvorbu flashových her na počítač a vystřihování papírových andělíčků. Vždy se chtěl podívat do Finska, ale nakonec mu do toho vždy vlezla nějaká mise. To je o jeho osobě až moc na to, že je ninja. Takže doufám, že mne za to v noci nezabije nějakou nepříjemnou metodou... Třeba zasypáním "šurikenů" :D Tady toho zahalence máte:
Takishirota "Nindžá" Kabilo Yontoranki
Vím, dnes je to takové slabší, protože na něm není nic zajímavého, ale snad se do příště zlepším... Přeji vám štěstí, radost a lásku. Ahoj!

K jako Kriminál (Krucinál)

26. listopadu 2010 v 21:02 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Zaposlouchán a zahleděn do OK GO vás zdravím! Ovšem o to tu nejde... Jde tu přeci o vaše oblíbené démony! Snad mi tenhle grázl nic neudělá.. Je to totiž Karel "Krucinál" Kriminál, Komplicův Kumpán .

Hned při přečtení jména jste si, předpokládám, řekli: Co to je za magora ?!
Ano.. Je to zloděj, který, protože věděl, že ho policie dostihne, se nechal přejmenovat na někoho, kdo rozhodně je za mřížemi. Není ani divu, že byl chycen - jen se na něj podívejte... (dole) Je to šílenec, patřící stejně jako Otmar Pokarmínový do skupiny polo-démonů a polo-obrů. Proto má jedno oko, roh (není nutný u všech obrů), fyzické proporce takové míry atd. Poslouchá hip-hop(sahejsa), je nevychovaný, divoký a nepříliš inteligentní.
Vypadá opravdu.. ehm.. démonicky. Nad jedním okem se tyčí zakroucený roh, kolem kterého rostou krátké vlasy. Bradavice, ktrou má na úrovni mezi okem a nosem je malá, černá a nepříjemně výrazná. Malé uši na stranách vypadají oproti velkému tělu vtipně, ač jemu to tak nepřipadá. Opravdu. Vous, který si pěstuje by časem mohl vypadat dobře, ale když je to hoper... :O Také vám to nedává smysl ? Tady ho máte, zloděje jednoho.. :
Karel "Krucinál" Kriminál, Kumpánův Komplic
Co si o něm myslíte ? Proč ? Co si o něm asi myslím já ? A co ostatní démoni ? .... ? :D

Aivn's Naked Trio!

26. listopadu 2010 v 6:50 | Benda |  Co mi létá hlavou
Čau všeci vy! :D
Včera jsem byl s bráchou v brněnské Melodce, kde hráli Annie's Trip, jakási Apathea, ale hned na začátku i naši oblíbenci.. Aivn's Naked Trio !
Kytarista a zpěvák (jedna osoba) je bráchův známý, což způsobilo to, že ho teď osobně znám..! Hráli skvěle, ač v malým natěsnaným a zakouřeným klubu, což bylo trochu nepříjemné. Ale jak vidíte, přežil jsm to! :D
Ještě mne bolí záda a nohy, ale to nevadí.. Potřebuju se jen naučit na tři testy, který dneska píšem.. Na to nohy a záda nepotřebuju. :P No, už musím letět, tak čau!

Odpolední edit: Nakonec jsem testy psal čtyři, někteří dokonce pět! Ale pohoda.. Chemie, zeměpis, matika a hudebka.. Nic těžkýho. O_o

Pozor! Jde Frajer! (s velkým F)

24. listopadu 2010 v 20:52 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Zdár plandročmotiči... Nevím, co to znamená, ale zní to šíleně, takže se neuražte, prosím.. :D Nějak se mi nechce nic psát, ale pro vás, které to zajímá, utvořím dalšího démona! Vlastě.. Už ho mám! Tadáá! Emil "Drsňák" "Frajer" Rexie!

Jedná se o pouličního, poupekelného rváč.  Patří do věve čertovitých, jak můžeme vidět podle rohů čnících z vlasů. Na ven vypadá opravdu jako drsňák, ale to je jen jeho úmysl, aby měl klid na meditaci a nikdo ho neotravoval. Je to kultivovaný, slušný a inteligentní démon. Má ovšem rád svoje soukromí a rád hraje frajera, takže mu naprosto vyhovuje, jak to dělá teď - proto musí mít zlý pohled, strniště, hranatou hlavu a špičaté vlasy...
Má rád všechny barvy, žádné se nestraní, ale v "převleku" má rád jen černou a červenou. Podobné je to i u několika dalších věcí, ale nebudu je sem psát, protože to jistě chápete. :D Než uteče, kukněte na něj.. ;-)
Emil "Drsňák" "Frajer" Rexie

Druhé dvojvydání démonů!

22. listopadu 2010 v 17:25 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Zdravím vás všechny!
Sice jsem u zubaře přišel u dva zuby, ale to nemění nic na tom, že vám zde naservíruji vaši dávku démonů..! :D Užijte si je - oba jsou ze skupiny vzdušných. Jsou velmi vyjímeční a podivní. Principielně fungují tak, že vzduch a jakýsi kouzlo drží nějaký jiný materiál létající pohromadě.
Začněme tedy s... (pozor, překvapení!) S Fiuuffem "Chlupem" Větrákem Rukopisem !

(Předem říkám - nemá to nic společného s Chlupatým stvořením! Chlupy nemá jen on, tak si to nespojujte.. Děkuji..)

Je to démon tvořený vzduchem a chlupy... Je velmi smutný, protože zrovna chlupy neposkytují žádnou velkou výhodu a ostatním připadají nezajímavé, v mnoha případech i nechutné. Ano, je to nepříjemné někudy jít, když se kolem vás mihne obrovský chomáč chlupů. Ale s tím se musíme vyrovnat. Fiuuff se jako jediný chlupáč mužského pohlaví narodil Větrákovým Rokupisovým. Jeho sestry i rodiče jsou milí a nečiní téměř žádné zlo. Všichni mají malé černé oči, ale u jeho sester jsou většinou veselejší. On, jako jeden z mála chlupatých, má dva zuby vyčuhující ven. Připadá si sice trochu jako filmová hvězda, ale to mu pocit radosti nepřidá...
Zajímá se o karetní triky a rád fotí lidi, nebo ostatní démony. Má spoustu povedených fotek, ale stydí se za ně. Takže se vlastně sám zavírá možnosti být veselý.. Smutné, viďte ? Autofoto:
Fiuuff "Chlup" Větrák Rukopis
No.. To byl náš smutný Chlup a teď přichází vodo-vzduchovec! Je z královského rodu a proto má tak strašně dlouhý jméno... Tadeáš Michal Josef "Whoman" Novotný I. !

Jedná se o vzhledem proměnlivého démona, protože voda stále teče a části obličeje přenáší jinam... (Na níže uvedené fotografii je zrovna v době, kdy to vypadá, že má vše přibližně podobně jako lidi) Je to veselý, slušně vychovaný šlechtic - následník démonického trůnu.  Jeho zájmy jsou všech směrů. Má malířský, hudební, ale i básnický talent. Je to opravdu šťastlivec... Přátel má mnoho, ikdyž není jisté, jestli pouze proto, že je šlechtic, nebo i proto, že je něčím zajímavý. Má manželku, kterou zde ale nebudeme jmenovat. Je s ní šťastný a mají spolu naplánovaných mnoho věcí. Od společných obrazů, přes vládnutí, až po malé potůčky Novotné...  Zde máte již zmíněnou fotku v jeho "lidském období":
Tadeáš Michal Josef Whoman" Novotný I.

Tak co říkáte na dnešní větrovky ? Zaujali vás ? Čím ?

Centrální cesta

21. listopadu 2010 v 12:45 | Benda |  Co mi létá hlavou
Informuji, že démony vydám až zítra, ale dnes... Dnes přichází můj první článek do Příběhové abecedy!
Příběhová abeceda

,,Co děláš u Centrální cesty ?" ceknul přicházející cynik Čeněk.
,,Čekám na odvoz. Číslo, vyjadřující čas mého čekání, je celkem velké, ale to není důležité." prozradil čekající "cyp".
,,Cccccc (tsss).. "Intouš"..." zahučel pro sebe Čenda. Pak nastalo dlouhé ticho. Cukalo se, až částečně puklo a ozvalo se cinkání. Časem zesilovalo, až k nim dorazil jeho zdroj.
,,To je Centro-cestní supr čupr cinkající vůz ?" zeptal se překvapeně nejmenovaný čekající cyp.
,,Co jinýho's čekal ?" cmrndnul slova cestující a řidič kývnul na souhlas. ,,Tak nasedé, cype!" dodal. Cyp vzal kufr a bez čekání na svolení člověka uvnitř si k němu sedl. Mávl pobaveně na cynika venku a vozidlo se s ciknáním rozjelo. Čeněk jen pohlédl na nebe a rozběhl se směrem za vozem.
Po chvíli cupitání se dostal k hradu, co zbořili cikáni (nic proti nim). Posadil se na cíp cimbuří a začal číst první kapitolu z červené knihy, co měl v cestovním batohu, který si koupil na Cejlonu.

A tím to končí...Cynik Čeněk čte knihu na cimbuří, "cyp" cestuje... A ta cesta ? Ccccc! Co vám je po tom ?

Pozdě, ale přece!

20. listopadu 2010 v 23:59 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
DOMA SE NÁHLE ROZJEL NET, TAKŽE NEMRHÁM ČASEM A POSTUJU!

Zde přichází opoždění démoni, kteří jsou bohužel jen dva, ale zítra přidám další dva... Snad.. O_o

Prvním bude Hugho "Tutůt" Czertowitch...

Je to zlý, velmi zlý, moc moc zlý démon. Ale není nejzlejší (já vím, má to v komparativu jiný tvar, neřešte to! :D )... Patří do skupiny čertovitých démonů - typické znaky: podlost, rohy, debilní jméno, které ihned říká, že to je opravdu čert. Pochází ze severní části něčeho, co je na BendaMoniu přibližně stejné, jako Polsko, což objasňuje, proč se to jeho jméno píše tak divně. Čím je nebezpečný vám říkat nebudu, neboť by jste se pak báli, že vás to potká taky. Při pohledu na jeho zuby snad dokážete odtušit důvod přezdívky "Tutůt" - ze Zemského anglického slova "tooth" (zub). Je to, na pohled, velmi ošklivý znak, takže má kvůli němu i jedno ze svých jmen. Chudák... Tak blbý jméno...
Kdybyste náhodou potkali někoho, kdo se za něj vydává, zkontrolujte, jestli má také srůstající obočí. Je to velmi důležitá věc - ne každý se tím může chlubit.
Má rád černou, červenou a tmavě modrou. Fandí orkům, rád jezdí na kole a braje na klavír. Nesnáší kvalitní hudbu, žlutou bravu a létající rybičky.
Tady ho máte v celé své šerednosti:
Hugho "Tutůt" Czertowitch
Dále přichází na řadu Otmar "Depp" Pokarmínový !

Je to půj démon - půl obr. Od své démonické matky dostal inteligenci, černé samostojací vlasy a černou barvu oka. Má jen jedno právě proto, že jeho otec je obr. Má od táty také mohutné tělo a velkou.. eeh... ústa. Je smutný, protože není ani obr, ani démon. Je to jen poloviční zrůda. Sice by to samostatně dotáhl daleko, ale cítí se na to nedostatečně silný a odvážný. Takže je radši pořád zalezlý a má depresi a od svých dvou přátel dostal přesdívku "Depp". Nemá to se Zemským hercem Johnym žádnou spojitost, nebojte...
"Otmovi" se líbí koně, psi, kočky, myši, i ostatní zvěř - krom paviánů. Nikdo neví, proč je nemá rád. Asi nějaká špatná zkušenost z dětství... Též má rád sci-fi literaturu, amatérksé kresby a filmy s dobrou dějovou zápletkou. Máte ho tu:
Otmar "Depp" Pokarmínový
Tak.. Protože jsem ospalej jako kráva a už asi před hodinou bych vytuhl, kdybych nemusel psát o těhle typanech, tak jdu SPÁT! Trvalo mi to tak dlouho, protože jsem to přerušoval čtením I VAŠICH článků, ale teď už konečně umýt zuby a... mmmm... spááááát... Byyyy *zííív* ye

NET - down...

16. listopadu 2010 v 19:55 | Benda |  Co mi létá hlavou
STRAŠNĚ MOC SE OMLOUVÁM!
Nejede nám doma net a než se to zprovozní, nevím, jak dlouho to bude trvat... Den, dva - možná, fakt nevím.  Až to bude, hodím sem článek o démonech, hodím sem B díl pro příběhovou abecedu a možná ještě něco dalšího. Teď píšu z kavárny z máminýho noťasu, takže tu nemám ani čas, ani potřebné soubory, prostě nic. Mějte se zatím pěkně - nebo víc než to :-D
Čau!

What's new ?

13. listopadu 2010 v 11:22 | Benda |  Co mi létá hlavou
Čaau děckaaa!

Přinším těm, které to alespoň trošičku zajímá, zprávu, že Spreptočíča Nitara se v Bendamoniu cítí dobře a líbí se jí tu... Má už pár dalších kamarádů, o kterých nevím, co vlastně jsou zač. Nějaké pochybné existence. :D

Pak taky ale smutnou zprávu, a to tu, že dnes nebude další démon, protože jsem u táty v Olomouci a nemám tu tablet, ani inspiraci. -.-" Ale pokud budu mít dost času a náladu, tak bych mohl udělat v pondělí dva! I za dnešek...
Doufám tedy, že se nezlobíte a já zase letím pryč.. Mějte se hezky a užijte si víkend! Bye *zamává a zmizí jako mlha* *a pak se ozve* adoptujte streptokočku... bude vás mít ráda... Meow!

Strepto + Kočka !

11. listopadu 2010 v 21:06 | Benda |  Co mi létá hlavou
Ano! Také jsem jednu zachránil! Streptokočka Nitara, jak jsem ji pojmenoval, je nyní dalším tvorem, který bydlí v Moniu! Má "apartmá" v mém pokoji, který je v mém domě, který je,  jak jistě všichni víte, na vrcholu kopečku za městem. Řekl jsem to blbě ? Nevadí... Hlavní je, že další kočka zůstane na živu! Vybral jsem si ji téměř ihned - podívejte na ty její krásný očička...!
Streptokočka Nitara
Jméno: Nitara
Pohlaví: Kočka
Plemeno: Streptokočka universal černá
Věk: 1 rok 2 měsíce
Barva očí: Žlutá
Zvláštní znamení: Náušnice na levém uchu
Životní příběh: Tato milá kočička se narodila spolu s jí podobnými tam, kde vy jste nikdy nebyli. Nikdy nebyla příliš oblíbená mezi ostatními S.kočkami a S.kocoury. Spíše se jí posmívali, že je celá černá a nemá žádný flek. Ovšem postupem času se to stalo její dominantou a všichni jí závidí její jednobarevnost. Pak se děly ony známé problémy se S.kočkami, ale jeden milý, hodný, inteligentní.. (ne, kecám - jsem blbej a protivnej xD ) ji zachránil a vzal "pod svá křídla" - vzal jí do Monia za duchaplnými slovy a muchaplným designem. Teď se tu zabydluje a očividně se jí tu líbí..

Za pár dnů dodám informace, zda jí řízky z Justýny Bobrové chutnají a zda se pohodlně zabydlela.
Jestliže nemáte S.koučku/kocoura a chcete, jděte na blog !ZDE! a také si jednu adoptujte... ;-)
Přeji příjemný večer, dobrou noc a hodné kočičky! BYE

Dýchánek s "Déčkem"

11. listopadu 2010 v 17:47 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Vítej!

Škola na mne nepříjemně tlačí, ale na démony času mít musím..! Ovšem tentokrát je to démon s věnováním. Je to pro chorou Taychi, která leží v posteli s horečkama. Vzpomeňte si na ni a přejte jí brzké uzdravení.
Tak.. To by bylo k věnování vše a šup sem s  Patrikem Sebastiánem Zápalkou!

Je to velmi milý, ač démonický chlapec. Od normálního člověka ho dělí spousta věcí, ale nejviditelnější z nich je jeho hořící hlava. Ano, Patrik pochází z rodiny ohnivých démonů, takže místo vlasů má pekelný oheň. Nikdy mu není zima a kdyby jste mu měřili horečku, roztál by vám teploměr. Plameny skrývá i ve svých očích a proto se liší od ostatním démonů - ti mají černé normální oči. Udržuje si veselou náladu a pořád se ďábelsky usmívá. Nad ústy má malý, nevýrazný nos. Trochu odstávající uši po stranách doplňují jeho tvář. Má něco málo přes deset let a i tak je velmi inteligentní a, na démona, slušný. Nepatří mezi vysoké, ale nevadí mu to. Nejdradši má mluvící papoušky, tyrkysovou barvu a antickou architekturu - připadá mu zajímavá. Zde je...
Patrik Sebastián Zápalek
Doufám, že jste si Paťu Sebiho oblíbili, já totiž ano. Pokusím se něco napsat ještě zítra, ale nic neslibuji (ne, že by na tom někomu záleželo...). Tak se mějte krásně, pište básně a... A tak dále bla bla bla.. ČAAU!

Potřetí s démonem

9. listopadu 2010 v 17:12 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Čauec!

Je tu již třetí démon, který sice vypadá jako člověk, ale není jím ani náhodou. Je to Benedikt "Plošák" Okurkolap!
Je to otec Felixe "Vlasoše", pro nás již známého démona, ovšem se změnami. Hlavní je, že nemá ani jeden vlas. Pak též věk - je o celých 193 let starší - kolik má teď ale neví. Přestal to po dvou stech počítat. Odstoupíme-li od věku a zaměříme se zpět na tvář, upoutají náš pohled velké démonicky černé oči, silné obočí a jeho plnovous. Ústa, jež zakrývá, jsou skoro vždy tichá. Dále si všimneme malých uší, které působí nepodstatně a nezajímavě.
Se svojí démonickou ženou je již HODNĚ let. Rád hraje šachy a chodí na hříbky, nebo do hospody. Tady ho máte!
Benedikt "Plošák" Okurkolap
Další démoni až za dva dny, do té doby snad něco napíšu - nevím, studium mne zatěžuje.. Doufejme... ;-)

Démonář #2

7. listopadu 2010 v 13:23 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Nazdar vy!

Jak jsem řekl, každý druhý den vám přinesu nového démona. Ale už dále nebudu zdržovat, když to víte a pustíme se na něj! Tentokrát je to Felix "Vlasoš" Okurkolap.

Je to mladý, sebevědomý a velmi inteligentní démon. Má rád knížky, přírodu a anime. Vysloužil si přesdívku Vlasoš, neboť jeho vlasy jsou dlouhé, zaclánějící a mají stále stejný tvar. Jsou velmi tvrdé a tak mu tvoří spolehlivou ochranu hlavy. Vzrůstem je poměrně zaostalý, ale to mu vůbec nevadí a k jeho téměř vždy usměvavé tváři to doplňuje ještě další radost. Moc toho nenamluví, je skromný a takže i nenápadný. Má, jako skoro všichni ostatní démoni, černé oči. Pěstuje si knír, aby vypadal lépe. Zatím mu to ale s popularitou moc nepomohlo. Zatím je nezadaný a hledá partnerku.
Zde je foto:
Felix "Vlasoš" Okurkolap

Oslava

6. listopadu 2010 v 23:49 | Benda |  Co mi létá hlavou
*zíív*Hoj...

Před krátkou dobou jsem se vrátil z rodinné oslavy... Přes třicet lidí, nic moc velká místnost pro ten počet, hluk, nuda...

Jistě také znáte takové příležitosti. Nic zajímavého se něděje, vy tam ani nechcete být a tak dále... Sice tam bylo dobré jídlo a pití, viděl jsem bráchu, jak velmi trapně tančil a to mne pobavilo, ale... Bylo by to lepší, než kdybych to stváril tady s jinými lidmi ? Hmmm, to nevím a nikdy se to nedozvím. V nějakém paralelním vesmíru to jistě tak je, jenže já to neuvidím a nezjistím. A tím se od nezajímavého dostávám k otázce:
Chtěli byste vědět, jak by dopadla nějaká situace, kdyby jste ji neudělali tak, jak jste to udělali ? Já asi ne, protože co se stalo se stalo a nemá cenu se v tom zpětně rýpat. Ať už dobře, či špatně - už to bylo.

Nechte mi odpověď v komentářích, děkuji. A už jdu konečně spááát! Juhůů! :D Byye...

Démoni

5. listopadu 2010 v 19:19 | Benda |  Co mi sami démoni řekli
Zdravím čtenáře, koukaly, klikače i co já vím, co jste!

Řekl jsem si, že musím udělat něco, co bude zvláštní, zajímavé i vtipné a budu to dělat rpavidelně... Tedy: Založím zde Démonický "dvoudenník" !

Určitě si říkáte ěco jako: Co to sakra je ?!.. Nebo ti z vás, kdož jste křesťani se pomodlíte a sešlete na mne peklo.. Ale myslím to tak, že budu každý druhý den (budu se snažit, abych to stíhal) dávat obrázky (mnou nakreslené) různých démonů a napíši jejich charakter.

Dnes začnu Karlem "Rohobočím" Velkohubem...
Je to zlotřilý, podlý a nevychovaný démon, který má rád Heavy metal, modrou barvu a procházky po pláži. Má obočí srostlé s rohy a tím si vytvořil svůj charakteristický znak. Také má krátké vlasy a chabé vousy. Má malé uši a vůbec žádný nos (prohrál ho v ruletě). Ovšem největším útvarem na jeho tváři je jeho Velká huba, která se v jěho rodině dědí a též má díky ní přijmení. Taty díky ní strašně nahlas mluví, ikdyž věčně povídá jen nesmysly a uráží kolemjdoucí. Zde máte mou kresbu:
Karel "Rohobočí" Velkohub
Nic moc, ale co byste čekali od démona ? :D

Dnes tímto končím a přeji vám příjemný zbytek dne, týdne i života...! Ahoj!

Anketa

3. listopadu 2010 v 19:35 | Benda
Aloha!

Chci vám, co jste tu nebyli i vám, co jste hlasovali říci, že anketa: ,,Lidi co blogují nemají kamarády" (nebo jak) dopadla ve výsledek vašeho nesouhlasu.
Též vám tímto chci sdělit, že je zde NOVÁ ANKETA, v níž by mne zajímalo, čím by jste bránili svůj hrad.. :D

Pak bych chtěl říct, že podzimní park pod hradem Špilberk v Brně je krásný a je ještě krásnější, když tam jste s Taychi... :D

A nakonec pár citátů:
Čím víc lásky dávám, tím víc jí mám. - William Shakespear
Jsme podřízeni času. Čas velí: VPŘED! - též William Shakespear

Latinsky:
  • Per aspera ad astra - Před obtíže ke hvězdám - nevím kdo :D
  • Aut viam inveniam, aut faciam! - Pokud cestu nenajdu, vytvořím si ji! - Hannibal
Tímto pro dnes končím. May the Froce be with you all! (George Lucas)

Růže a draci

2. listopadu 2010 v 18:12 | Benda |  Co mi létá hlavou
Zdravím všechny a nikoho, Honzu i Janu, duši i tělo...

Radost mám každý den
a nudím se taky.
Když jdu se psem ven,
když hledím na mraky.

Každý den je obojí,
ale nikdy však
v jediné se nespojí.
'Ni růže a drak...

Nebe a peklo
na jejich spolupráci
co by si řeklo ?
,,To nejdřív růže, draci!" ?

To ale nevíme.
Nevíme to raději..
Ale dokud sníme,
stále máme naději..!

Radujte se, plačte.
Od určtiě po třeba
nepracujte.. Tlačte!
Všeho bude potřeba!

Až svět se zblázní,
nebude už bláznů dost.
Budeme žít z básní,
nebo se bít o kost ?

Na to odpověď neznám.
Ale ani znát nechci...
Úsměvy však všem rozdám
a získám si protekci. (:D)

Snad se vám mé lehké veršíky líbí, mějte se skvěle! ČAU!

Výtvarka

1. listopadu 2010 v 18:03 | Benda |  Co mi létá hlavou
Zdravím příchozí!

Dneska jsem plánoval napsat dřív, ale, co se nestalo, přepadli mne banditi!
Ano, jak píšu: Co se nestalo ?
Ne, nepřepadli mne banditi.. Byl jsem toti...

NA VÝTVARNÉM KURZU na našem gymplu! Ano, zní to buď blbě, frajersky, blbě I frajersky, nebo v krajním případě - zajímavě. (nemám pravdu ?) Je to sranda, je nás tam sedm a z toho tři od nás ze třídy...
"Vedoucí" je náš bývalý češtinář, fakt super člověk.. ;) Dneska jsme uhlem kreslili vycpaného sokola. Celkem fajn práce, jenže mi nešly nohy.. xD (vypadal jako retard)
Nicméně to bylo velmi dobré na procvičení, jsem rád, že jsem to dělal, ikdyž to ve výsledku byl retard a.. To je vše!

Obrázek postiženého sokola nemám, protože můj mobil je SH*T a protože mě to ani nenapadlo! :D
Mějte se hezky a klikněte svůj názor do ankety, prosím...! BYYE!